Platform üyeleri, Gaziantep Restoran Sahibi Aytekin Yılmaz Bey’in sunumu ile hazırlanan G.A.P Birlik ve Kardeşlik Kahvaltısında yorgunluk attı.
Sabahın erken saatlerinde gelecek misafirleri karşılamak ve rahat ettirmek için Atatürk Parkı’nda bulunan Gaziantep Restorana gelen Yönetim Kurulu Üyeleri Zeynep Sevindik, Türkan Doğru Aksoy, Hüseyin Ildır, Ali Yücel İri, Saffet Buhurcu, Hasan Sak, Halil Uysal, Mehmet Bülüç, Kadın Kolları Başkanı Ezel Amioğlu, Gençlik Kolları Başkanı Berkay Bülüç; restoran personeliyle birlikte bütünleşerek muhteşem bir konsept ortaya çıkardı.
Gaziantep Restoran ve Aytekin Yılmaz Bey’in tüm Antalya için her pazar hazırladığı, dantel gibi işlediği eşsiz açık büfe kahvaltının hazırlanması ise ayrı bir merasim.
Bu heyecana ortak olmak için mekanda bulunan Gücümüz Anadolu Platformu Döşemealtı İlçe Temsilcisi Hüseyin Sertaç Cengiz, Korkuteli İlçe Temsilcisi Metin Arslan, Aksu İlçe Temsilcisi Mustafa Nişancı, Serik İlçe Temsilcisi Ishak Iltar, Kaş İlçe Temsilcisi Ali Yeşildirek, Konyaaltı İlçe Temsilcisi Cemali Uysal da ev sahibi olmanın ve misafirleri ağırlamanın hazzını yaşadı.
Halil Karacan Bey’in milli duygularımızı tavan yaptıran muhteşem sunumuyla bütünleşen program da saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından açılış konuşmasını yapan Gücümüz Anadolu Platformu Başkanı Mustafa Duran “Bünyesinde yazar, şair, akademisyen, bilim insanı, bakan ve milletvekilleri ile spor insanı, emekli devlet yöneticileri, emekli emniyetçiler bulunduran, platformumuz geleceğin Türkiye’sini yönetecek kadrolara sahiptir” diyerek alkış üstüne alkış aldı.
Konuşmasına “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına gireceğimiz şu günlerde, ülkemizin geleceğine katkı sağlayacak projeler üretmeyi ve stratejiler geliştirmeyi; bunu yaparken üretici fikirleri olan sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yapmayı amaçlıyoruz. Özetle; siyasal ve sosyal hayatta ayrı bir güç unsuru olarak, demokratik devlete katkı sağlamak istiyoruz” diye de, tüm Türkiye’ye açılmanın sinyallerini verdi.
Devlet Eski Bakanımız ve platformumuzun temel taşlarından Abdülkadir Akcan Bey’in Sivil Toplum Kuruluşları’nın önemine ve bunların içinde G.A.P’ın yerine değindiği konuşmadan sonra İYİ PARTİ Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ın vekili olarak kahvaltıya katılan İYİ PARTİ Teşkitlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Hanifi Yılmaz da Gücümüz Anadolu Platformu’na seçim öncesi yaptığı ziyareti ve bu konuda düşüncelerini misafirler ve platform üyeleri ile paylaşarak alkışlandı.
Daha sonra konuşan İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya Bey “Gücümüz Anadolu Platformu’nun değeri ve üyelerinin samimiyeti seçim sürecinde denenmiş ve ‘Tam not’ almışlardır” diye konuşarak üyeleri duygulandırdı.
Devlet Eski Bakanımız Abdülkadir Akcan, İYİ PARTİ Antalya Milletvekili Aykut Kaya ve vekil adayları ile katkıda bulunanlardan Nevzat Akcan, Türkan Doğru Aksoy, Durmuş Ali Arslan, ve Adnan ÖZDERE’ye Berat Belgeleri takdim edildi.
Döşemealtı Alevi Dernekleri Başkanı Ergün Kurt,
Anavatan Partisi Antalya İl Başkanı Yusuf Yaman bu güzide günün şahidi olarak misafirler arasındaydı.
Gücümüz Anadolu Platformu Birlik ve Kardeşlik Kahvaltı Programı bir önceki dönem Milletvekilleri Feridun Bahşi ve Hasan Subaşı’nın ve Vekil adayları Ali Adnan Kaya, İlhami Okudan’ın konuşmalarının ardından platform üyeleri ile misafirlerin kaynaşması ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

One Response

 1. Paylaşımımı Gücümüz Anadolu Platformu Sitesi’nde görmek güzel ve keyif verici.

  Teşekkür ederim.

  Yaşamının büyük bir bölümü muhalefet ile geçen, muhalif yazılar üreten, zamanın yerel ve ulusal sitelerinde yazan, 2003/2011 yılları kendine ait ekemer.com sitesi ile muhalif mücadelenin içinde olan birisi olarak edindiğim önemli bir tecrübe vardır.

  Okur uzun yazıyı okumaz, yayına sunulacak yazıyı paragraflar ile bölmek, merak uyandırır ve yazının tamamının okunmasını sağlar.

  Bu vesileyle tekrar teşekkür eder, sağlık ve huzur dolu günler temennisiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım…

  Hüseyin Turan SOYDABAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir